Deli Bişey Dönüyo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Deli Bişey Dönüyo

Deli Bunlar Dedirten site

HomeHome  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

özledimm... GERÇEKTEN!!!

Go down 
5 posters
AuthorMessage
eceeeee
Deli
Deli
eceeeee

özledimm... GERÇEKTEN!!! Empty
PostSubject: özledimm... GERÇEKTEN!!!   özledimm... GERÇEKTEN!!! EmptyThu Oct 25, 2007 6:31 pm

hehehe evim, halım, terasım, çöp öğütücüm we ben seni çok çok çok özledikkk!! haha bak aklıma ne geldi bzm petshopa alabalık satıomsnz die sormuştuk yaaa XD + efeleri basma, mehmet&şöförü... + yasemini yaralama kampanyasıı + en güzelini sona sakladım SABUHAAA Laughing
Back to top Go down
eceeeee
Deli
Deli
eceeeee

PostSubject: Re: özledimm... GERÇEKTEN!!!   özledimm... GERÇEKTEN!!! EmptyThu Oct 25, 2007 6:33 pm

topic yaratma kampanyasına katkı yaptım hollaloleyyy
Back to top Go down
nekipota
Çömez
Çömez
nekipota

PostSubject: Re: özledimm... GERÇEKTEN!!!   özledimm... GERÇEKTEN!!! EmptyThu Oct 25, 2007 6:47 pm

abiii çok nostalji oldum şu an biliyomusuuunn??! sizin evdeki halıyla zaten fazlasıyla yakın olmuştum efe saolsun xD bide barbie bebeğin ayağını ve kendi saatini yan taraftaki evin havuzuna atmıştı efe hatırlıyomusun xD sarı-sırrı the cat ' in olduğu ev hani Very Happy

ya sabuhayı geç de "menemen" e gel xD ahhaha mütiş ya o kaset... Very Happy (bilmeyenlere duyurulur eceyle benim kasedimiz var.. an ip_tır A.Ş. production hem de )

o alabalık olayını hatırlıyo gibiyim de unutmuşm şimdi sen diyince şeettim .. bu arada hatırlıyomusun 6. sınıfta kapadokyaya giderken otobüs bile daha hareket etmeye başlamamışken senin gameboy advanceinin ışığını kırmıştım Embarassed kızmıştın falan bana baya xD (geçen gün fıfının elinde gameboyu görünce aklıma geldi)
Back to top Go down
eceeeee
Deli
Deli
eceeeee

PostSubject: Re: özledimm... GERÇEKTEN!!!   özledimm... GERÇEKTEN!!! EmptyThu Oct 25, 2007 6:59 pm

ohaaa süperötesi nostalji olduuummmmm!!! kızım gel bize efeleri basalım yineee!!! XD gameboy ışııııı!!! 1.dakkadan kawga etmştk yaaa ne salaımmm... dönüşte de korku hikayelerii!! affraid Cool bak ne geldi aklıma yaa hüseyin sulu'dan okuldan kaçma izniii + kiddyland akmerkez deria&benim sabaın köründe o sulu şeye binişimizzz + 1 kilo haribooo + okey takımııı&okulda okey oynayan tiplerrrrrr sora süper babaaneyle size geçişş pizza partisi weee hulahop yarışmasıııı (allahım kendime inanamıorm şuannn) we hattaaaaaa SİHİRLİ ANNEM!!
b:tenis oynamak istiorm ama raketim yokkk Sad
ama buldum, ben sihirli annemim holalleyyy
bir tenis raketi istiorumm

KAPOWWWWWWW

ve işte raketim burda artık tenis oynayablrmmm!!

of yaa başyapıtımız.... ya bzm bu videolr + beste deftermz nerde acabaa??

hehe son geyiklerden orman tikisi bide.... yakın geçmiş nostaljisii

p.s.: bz szn ewin içine sçmştık yaaa çok suçlu hssediorum özür dilerimmm of ya ayranı dökmüştük heryere utanıorum wallaaa Embarassed
Back to top Go down
nekipota
Çömez
Çömez
nekipota

PostSubject: Re: özledimm... GERÇEKTEN!!!   özledimm... GERÇEKTEN!!! EmptyThu Oct 25, 2007 7:51 pm

ya abi asıl eve sıçan benim ya Very Happy ne var ayran dökülmüş biraz sildim sonra da pastanın üstüne cips koyup kolanın içine mandalina atma da benim olayımdı Embarassed yanlız okulun son günleri süperdi cidden ya .. Very Happy hüseyin sulu ya adamım.. güya evlerimizin arasnda 2 apartman var, hiç görmedim adamı kaç yıldır Razz yanlız ne diycem.. benim o kasedi bi ara cdye çekmem ve size vermem gerekiyo.. Very Happy hatta videoları da bulmalıyım. neyle çekmiştik hatırlıyomusun ?
cengiz tarak forever bu arada Very Happy hatırlıyomusun bizim piyanocu kadını : yasemin mi neydi hani
Back to top Go down
eceeeee
Deli
Deli
eceeeee

PostSubject: Re: özledimm... GERÇEKTEN!!!   özledimm... GERÇEKTEN!!! EmptyThu Oct 25, 2007 8:21 pm

aaa şişman manyak olan...
fotokopiye yollardı bizi hep!!
aa hüs'ün kapısına domates atma planlarııı
aa kot dünyası
aa mehmet'e ayılı boxer!!! (XD)
yaa nora napıyo görüşüyo musunuz?
Back to top Go down
nekipota
Çömez
Çömez
nekipota

PostSubject: Re: özledimm... GERÇEKTEN!!!   özledimm... GERÇEKTEN!!! EmptyThu Oct 25, 2007 8:35 pm

ahaha ayılı boxer xD norayla görüşemiyoruz valla ya.. en son geçen senenin başıydı sanırım okuldaki güvenlik görevlisi sokmamıştı beni ben de adam arkasını dönünce okulun içine koşmuştum kaçıodum adam arkamdan koştu yakaladı falan filan .. evet o gündü en son gördüğüm gün Very Happy

bu sene nehirle aynı sınıftayız okulda böyle nostalji falan yapıyoruz onunla da. geçen gün konuşma geçti en sevdiğim hayvanlar at ve kedi dedi de.. nehir o kadına at resmi yapıodu kadın panosuna asıodu Very Happy onu hatırladım...

ve tabiki nurdoğan(L) ve sapık trafik hocası + hayvansın sen necmi, hayvan!!
Back to top Go down
eceeeee
Deli
Deli
eceeeee

PostSubject: Re: özledimm... GERÇEKTEN!!!   özledimm... GERÇEKTEN!!! EmptyThu Oct 25, 2007 8:42 pm

nurdiiiiiii!!!!
kelden kapak sektirme
hocalar kısmına nurdoğan ceylan topici açmaya davet ediyorum seni...
2miz takılırız artık
zeynep de gelsin!
Back to top Go down
kucumen
Admin
kucumen

PostSubject: Re: özledimm... GERÇEKTEN!!!   özledimm... GERÇEKTEN!!! EmptySun Nov 30, 2008 11:20 pm

eceeeee wrote:
nurdiiiiiii!!!!
kelden kapak sektirme
hocalar kısmına nurdoğan ceylan topici açmaya davet ediyorum seni...
2miz takılırız artık
zeynep de gelsin!

OH

özledimm... GERÇEKTEN!!! Ceylan
Back to top Go down
https://delibisidonuyo.yetkin-forum.com
Patu
Nörd!!!
Nörd!!!
Patu

PostSubject: Re: özledimm... GERÇEKTEN!!!   özledimm... GERÇEKTEN!!! EmptySun Nov 30, 2008 11:28 pm

jrfoaskfdsaokrsalrakslrakrlakrslskalr xD

dfjaskfrıwarjwırqkrjw xd

Spoiler:
Back to top Go down
Butcher
Zönk!
Zönk!
Butcher

PostSubject: Re: özledimm... GERÇEKTEN!!!   özledimm... GERÇEKTEN!!! EmptySun Nov 30, 2008 11:43 pm

xD

cb forumdaki bütün postları mı aratıyosun ceylan, geyik, bambi keywordleriyle :N
Back to top Go down
http://www.icanhascheezburger.com

özledimm... GERÇEKTEN!!!
Back to top 
Page 1 of 1